Ubytování v Armadale

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Armadale. Najděte si jeden z penzionů, motelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Armadale, kde najdeme města Kelmscott, Wattle Grove, Coogee, Fremantle a Perth.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Abbey Lodge StarStarStarStar

Foto: Abbey Lodge
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Hotely v okolí Armadale

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Armadale jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Armadale. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Armadale.


3. Rainbow Dream House StarStarStarStar

Foto: Rainbow Dream House
Lokalita: Perth
Vzdálenost: 3.9 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Rainbow Dream House is a holiday home situated in Harrisdale and featuring free WiFi and a patio. The air-conditioned unit is 21 km from Perth. Free private parking is available on site. There is a seating area and a kitchen.


4. The Retreat StarStarStarStar

Foto: The Retreat
Lokalita: Perth
Vzdálenost: 11.8 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
58 %

Situated just a 15-minute drive from Coogee Beach, The Retreat offers a self-catering holiday home in Perth. Free Wi-Fi access and free private parking are available. The air-conditioned house features a garden with a gazebo and BBQ facilities.

Pokoje

Dům se 4 ložnicemi
10 osob220 - 478 AUD za noc

4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: